Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
Lista: FINALNO SINIZENJE
86 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE213B101-02
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE213G101-08
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.350 ДЕН
Заштеда 20%
1.688 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
870 ДЕН
Заштеда 20%
1.088 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
870 ДЕН
Заштеда 20%
1.088 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 712035-41
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
XL
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец BA5559-411
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец BA5559-630
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DA5848-010
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DA5852-010
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DA6497-630
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец BA6030-476
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец BA6030-630
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DH4472-010
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец BA6032-657
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец BA6032-010
Димензии: 43 cm x 30 cm x 13 cm
Ранец
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Торби BA5567-010
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби BA6030-013
Димензии: 44 cm x 30 cm x 18 cm
Ранец
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби BA5262-015
632 ДЕН
Заштеда 20%
790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
1SIZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Капа 52856878I-350
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Капа 52856878I-240
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.