Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Прикажи повеќе
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Цена
Lista: Spremni za skolu
114 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 48 cm x 16 cm x 31 cm
Ранец
array(0) {
}
1.791 ДЕН
Заштеда 28%
2.488 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE203F104-12
Димензии: 40 cm x 30 cm x 14 cm
array(0) {
}
1.681 ДЕН
Заштеда 32%
2.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE203B101-02
Ранец
array(0) {
}
687 ДЕН
Заштеда 37%
1.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE203U101-01
Димензии: 40 cm x 30 cm x 14 cm
array(0) {
}
1.065 ДЕН
Заштеда 37%
1.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE203U101-02
Димензии: 40 cm x 30 cm x 14 cm
array(0) {
}
1.065 ДЕН
Заштеда 37%
1.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE203M101-05
Димензии: 40 cm x 30 cm x 14 cm
array(0) {
}
1.065 ДЕН
Заштеда 37%
1.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE211F111-01
array(0) {
}
1.183 ДЕН
Заштеда 46%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE211F111-12
array(0) {
}
1.380 ДЕН
Заштеда 37%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 44 cm x 16 cm x 30 cm
Ранец
array(0) {
}
1.359 ДЕН
Заштеда 28%
1.888 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 44 cm х 16 cm х 30 cm
Ранец
array(0) {
}
1.182 ДЕН
Заштеда 46%
2.188 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 32 cm x 25 cm x 11 cm
Ранец
array(0) {
}
1.379 ДЕН
Заштеда 37%
2.188 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
1.339 ДЕН
Заштеда 10%
1.488 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
979 ДЕН
Заштеда 10%
1.088 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F105-08
Димензии: 36 cm x 11 cm x 35 cm
Ранец
array(0) {
}
1.282 ДЕН
Заштеда 41%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 35 cm x 23 cm x 14 cm
Ранец
array(0) {
}
1.182 ДЕН
Заштеда 46%
2.188 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE203F116-12
Ранец
array(0) {
}
1.569 ДЕН
Заштеда 37%
2.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.