Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
Lista: СЕЗОНСКИ ПОПУСТ
141 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE203M101-05
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 9A0419-023
Димензии: 45 cm x 25 cm x 15 cm
3.283 ДЕН
Заштеда 30%
4.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец 9A0381-650
Димензии: 44,5 cm x 29 cm x 15 cm
2.243 ДЕН
Заштеда 25%
2.990 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец 9A0381-023
Димензии: 44,5 cm x 29 cm x 15 cm
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец 9A0381-GEH
Димензии: 27 cm x 14 cm x 27 cm
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0334-KR3
Димензии: 44,5 cm x 29 cm x 15 cm
3.283 ДЕН
Заштеда 30%
4.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 9A0456-026
Jordan Jumpman е ранец со карактеристичното лого на Jordan. Затворањето со патент, прил...
Ранец
3.423 ДЕН
Заштеда 30%
4.890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201M101-02
Димензии: 44 cm x 31 cm x 10 cm
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE201M101-02
Димензии: 48,5 cm x 29,5 cm x 14 cm
1.150 ДЕН
Заштеда 45%
2.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201M102-01
Димензии: 42 cm x 11 cm x 30 cm
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA6195-247
Димензии: 43 cm x 33 cm x 18 cm
1.793 ДЕН
Заштеда 25%
2.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 48,5 cm х 33 cm х 18 cm
1.641 ДЕН
Заштеда 25%
2.188 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas PREDATOR SHOEBAG е торба за копачки. Оваа торба ви овозможува да ги чувате вашит...
Торба за копачки
950 ДЕН
Заштеда 20%
1.188 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 48.5 cm x 33 cm x 18 cm adidas PREDATOR BACKPACK е спортски ранец. Можете д...
Ранец
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas PREDATOR GYMSACK е торба за тренинг. Може да ја носите со себе на патувања, низ ...
Торба за тренинг
710 ДЕН
Заштеда 20%
888 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHRH193802-2175
1.040 ДЕН
Заштеда 45%
1.890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHRH193802-724
Димензии: 45 cm x 35 cm x 13 cm
1.040 ДЕН
Заштеда 45%
1.890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE201M106-31
Димензии: 47 cm x 28 cm x 14 cm
1.359 ДЕН
Заштеда 35%
2.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELRH193203-83
Димензии: 44 cm x 33 cm
1.229 ДЕН
Заштеда 35%
1.890 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELRH193203-02
1.229 ДЕН
Заштеда 35%
1.890 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELRH193200-01
Димензии: 42 cm x 37 cm
1.424 ДЕН
Заштеда 35%
2.190 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHRH193800-357
1.229 ДЕН
Заштеда 35%
1.890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHRH193800-527
Димензии: 45 cm x 35cm
1.229 ДЕН
Заштеда 35%
1.890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE201M102-01
Димензии: 44,5 cm x 28,5 cm x 11 cm
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.

string(0) ""
string(0) ""