Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема
по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Прикажи повеќе
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Цена
maski
Lista: НОВА КОЛЕКЦИЈА
37 производи

НОВА КОЛЕКЦИЈА

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 8B0503-023
Без оглед каде одите, со ранецот ранец Nike Jordan Air School секогаш ќе бидете подготв...
Ранец
array(0) {
}
1.752 ДЕН
Заштеда 20%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 8B0503-GEH
Без оглед каде одите, со ранецот ранец Nike Jordan Air School секогаш ќе бидете подготв...
Ранец
array(0) {
}
1.752 ДЕН
Заштеда 20%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 7A0505-023
Nike Jordan Backpack (Large) е машки ранец од колекцијата Jordan, наменет за љубителите...
Ранец
array(0) {
}
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 9A0505-023
Nike Jordan Backpack (Large) е машки ранец од колекцијата Jordan, наменет за љубителите...
Ранец
array(0) {
}
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE211M114-01
Димензии: 48,5 cm x 29,5 cm x 14 cm
array(0) {
}
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE211M113-2A
array(0) {
}
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE211M104-01
array(0) {
}
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 712038-03
Димензии: 41 cm x 30 cm x 19 cm
array(0) {
}
2.190 ДЕН
Големина
1
S
M
L
XL
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DA2276-070
array(0) {
}
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 1354934-002
Димензии: 54cm x 33cm x 20cm
array(0) {
}
2.843 ДЕН
Заштеда 25%
3.790 ДЕН
Големина
CHLD
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 1354934-001
Димензии: 54cm x 33cm x 20cm
array(0) {
}
2.843 ДЕН
Заштеда 25%
3.790 ДЕН
Големина
CHLD
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 1350089-001
Димензии: 54cm x 33cm x 20cm
array(0) {
}
4.868 ДЕН
Заштеда 25%
6.490 ДЕН
Големина
CHLD
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Спортска торба
array(0) {
}
2.488 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби CHE211M105-02
array(0) {
}
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби CHE211M108-01
array(0) {
}
1.890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби CHRH191856-309
array(0) {
}
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби BA5955-010
Nike Brasilia M е машка торба за тренинг во која совршено ќе организирате сѐ што ви тре...
Торба
array(0) {
}
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби CU9511-070
array(0) {
}
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби 1342657-001
array(0) {
}
2.243 ДЕН
Заштеда 25%
2.990 ДЕН
Големина
OSFY
OSFW
OSFA
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица 9A0506-023
array(0) {
}
1.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M100-3A
array(0) {
}
354 ДЕН
Заштеда 40%
590 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE211M103-01
array(0) {
}
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE211M103-02
array(0) {
}
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M104-01
array(0) {
}
545 ДЕН
Заштеда 50%
1.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.