за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
maski
unisex
champion
vozrasni
45 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа CHHS193800-523
295 ДЕН
Заштеда 50%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шал CHHS183807-2175
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шал CHHS183807-2192
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SVCHE213U304-Z1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SVCH133U03-03
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SVCH133U01-02
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SVCH133U05-03
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SVCH133U05-06
156 ДЕН
Заштеда 60%
390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SVCH133U05-04
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SVCH133U01-01
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SVCH133U03-01
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE231M106-01
1.992 ДЕН
Заштеда 20%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE223M109-62
2.312 ДЕН
Заштеда 20%
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.