за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
fudbal
103 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа UME213M401-02
354 ДЕН
Заштеда 40%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа UME213M401-3A
413 ДЕН
Заштеда 30%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа UMH153120-004
343 ДЕН
Заштеда 30%
490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UMEFX193054000-10
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Чорапи UMEFX193054007-34
490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Чорапи UMEFX193054007-02
Prosecna ocena:
ocene
4
ocene
4
290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Чорапи UMEFX193054007-01
490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Чорапи UMEFX193054007-10
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чорапи UMEFX193054006-01
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чорапи UMEFX193054006-34
690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Чорапи UMEFX193054006-10
690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Топка 21333U-LVR
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Топка 21333U-LVX
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.