Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Бренд
Возраст
Големина
Цена
fitnes
29 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица LNT193500-01
534,00 ДЕН
Заштеда 46%
990,00 ДЕН
Големина
1
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица LNT193501-01
294,00 ДЕН
Заштеда 50%
590,00 ДЕН
Големина
1
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка LNE201F701-03
1.290,00 ДЕН
Големина
1
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка LNE201F701-07
1.090,00 ДЕН
Големина
1
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка LNE201F702-20
1.190,00 ДЕН
Големина
1
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топка CHT153820-351
714,00 ДЕН
Заштеда 40%
1.189,99 ДЕН
Големина
1
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
714,00 ДЕН
Заштеда 40%
1.189,99 ДЕН
Големина
1
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач 818108-03
354,00 ДЕН
Заштеда 40%
590,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач 818111-03
654,00 ДЕН
Заштеда 40%
1.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач 818112-03
245,00 ДЕН
Заштеда 50%
490,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач RRSL-10212
1.117,00 ДЕН
Заштеда 49%
2.190,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач RRSL-10112
1.117,00 ДЕН
Заштеда 49%
2.190,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач RRSL-10114
1.117,00 ДЕН
Заштеда 49%
2.190,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач RRSL-10113
1.117,00 ДЕН
Заштеда 49%
2.190,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач RRSL-10214
1.303,00 ДЕН
Заштеда 41%
2.190,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач 761787-03
174,00 ДЕН
Заштеда 40%
290,00 ДЕН
Големина
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFM
NS
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач 761791-03
95,00 ДЕН
Заштеда 50%
190,00 ДЕН
Големина
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFM
NS
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач 761785-03
174,00 ДЕН
Заштеда 40%
290,00 ДЕН
Големина
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFM
NS
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови LNE201F707-08
390,00 ДЕН
Големина
1
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови LNE201F710-01
890,00 ДЕН
Големина
1
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови LNE201F708-10
490,00 ДЕН
Големина
1
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови LNE201F709-07
690,00 ДЕН
Големина
1
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Подлога LNE201F703-01
1.090,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Подлога LNE201F703-07
1.090,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.

string(0) ""
string(0) ""