Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Прикажи повеќе
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
deca-devojcinja
115 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas FROZEN CLASSIC BACKPACK е ранец за девојчиња со омилените ликови кои ќе и овозмо...
Ранец
array(0) {
}
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA5559-615
Иако димензиите на детскиот ранец Nike Brasilia JDI се помали, овој модел е практичен и...
Ранец
array(0) {
}
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE203B101-02
Ранец
array(0) {
}
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE203G101-03
Ранец
array(0) {
}
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец BA6032-676
Ранец
array(0) {
}
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 7A0381-023
Димензии: 30 cm x 10 cm x 20 cm
Ранец
array(0) {
}
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 7A0381-650
Димензии: 30 cm x 10 cm x 19 cm
Ранец
array(0) {
}
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Ранец BA6030-654
Димензии: 45,5 cm x 30,5 cm x 12,5 cm
Ранец
array(0) {
}
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CN6969-010
Димензии: 33 cm x 43 cm x 18 cm
Ранец
array(0) {
}
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец 9A0381-026
Димензии: 41 cm x 30 cm x 12 cm
Ранец
array(0) {
}
1.975 ДЕН
Заштеда 45%
3.590 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0334-023
Димензии: 44,5 cm x 30 cm x 15 cm
Ранец
array(0) {
}
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Ранец BA6030-674
Димензии: 45 cm x 15 cm x 31 cm
Ранец
array(0) {
}
1.014 ДЕН
Заштеда 40%
1.690 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 35 cm x 23 cm x 11 cm
Ранец
array(0) {
}
893 ДЕН
Заштеда 40%
1.488 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 35 cm x 23 cm x 14 cm
Ранец
array(0) {
}
1.313 ДЕН
Заштеда 40%
2.188 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 44 cm х 16 cm х 30 cm
Ранец
array(0) {
}
1.313 ДЕН
Заштеда 40%
2.188 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 9A0380-023
Димензии: 47 cm х 37 cm х 20 cm
Ранец
array(0) {
}
2.463 ДЕН
Заштеда 35%
3.790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Ранец BA6030-480
Димензии: 45 cm × 27 cm × 13 cm
Ранец
array(0) {
}
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 9A0192-023
Димензии: 45 cm x 27 cm x 12,5 cm
Ранец
array(0) {
}
2.214 ДЕН
Заштеда 40%
3.690 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 9A0275-023
Димензии: 40,5 cm x 33 cm x 15 cm
Ранец
array(0) {
}
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0257-023
Димензии: 37 cm x 36 cm
Ранец
array(0) {
}
2.454 ДЕН
Заштеда 40%
4.090 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0257-R78
Димензии: 44,5 cm x 25,5 cm x 16,5 cm
Ранец
array(0) {
}
2.454 ДЕН
Заштеда 40%
4.090 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 9A0172-023
Димензии: 50 cm x 30 cm x 14 cm
Ранец
array(0) {
}
3.373 ДЕН
Заштеда 35%
5.190 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA5262-016
Димензии: 46 cm x 35,5 cm
Ранец
array(0) {
}
632 ДЕН
Заштеда 20%
790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торби 9A0168-023
array(0) {
}
2.634 ДЕН
Заштеда 40%
4.390 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
ONE
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.