Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Возраст
Големина
Цена
borecki-sportovi
28 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
345 ДЕН
Заштеда 50%
690 ДЕН
Големина
1
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Стегач 762103-40
483 ДЕН
Заштеда 30%
690 ДЕН
Големина
JUN
S/M
L/XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
145 ДЕН
Заштеда 50%
290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
276 ДЕН
Заштеда 60%
690 ДЕН
Големина
1
S
M
L
XL
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.990 ДЕН
Големина
1
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кацига 762352-41
1.890 ДЕН
Големина
1
S
M
L
XL
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
6.090 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.690 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.090 ДЕН
Големина
10OZ
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Големина
10OZ
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Големина
10OZ
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.190 ДЕН
Големина
S/M
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Големина
JUN
S/M
L/XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Големина
JUN
S/M
L/XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.845 ДЕН
Заштеда 50%
3.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.590 ДЕН
Големина
1
XXS
XS
S
MISC
M
L
XL
XXL
XXXL
3538
3942
4346
4750
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.990 ДЕН
Големина
1
XXS
XS
S
MISC
M
L
XL
XXL
XXXL
3538
3942
4346
4750
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.490 ДЕН
Големина
1
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
6.490 ДЕН
Големина
1
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.345 ДЕН
Заштеда 50%
4.690 ДЕН
Големина
SM
LXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.752 ДЕН
Заштеда 20%
7.190 ДЕН
Големина
1
S
M
L
XL
NS
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.