Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
Lista: SEZONSKI POPUSTI
66 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранецот adidas POWER V S BACKPACK ќе им помогне на децата да го поминат напорниот ден п...
Ранец
array(0) {
}
1.350 ДЕН
Заштеда 20%
1.688 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранецот adidas POWER V S BACKPACK ќе им помогне на децата да го поминат напорниот ден п...
Ранец
array(0) {
}
1.350 ДЕН
Заштеда 20%
1.688 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas FROZEN CLASSIC BACKPACK е ранец за девојчиња со омилените ликови кои ќе и овозмо...
Ранец
array(0) {
}
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Вашиот мал суперхерој сега може да ја покаже својата љубов кон Спајдермен со детскиот у...
Детски ранец
array(0) {
}
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 1354934-002
array(0) {
}
2.843 ДЕН
Заштеда 25%
3.790 ДЕН
Големина
CHLD
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец CU8962-410
Nike Brasilia е детски ранец дизајниран за спортски или рекреативни активности. Главнио...
Ранец
array(0) {
}
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец CU8962-010
Nike Brasilia е детски ранец дизајниран за спортски или рекреативни активности. Главни...
Ранец
array(0) {
}
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA5559-615
Иако димензиите на детскиот ранец Nike Brasilia JDI се помали, овој модел е практичен и...
Ранец
array(0) {
}
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CU8966-010
Nike Classic ранецот за деца е ранец кој не излегува од мода. Меките ремени и џебовите...
Pанец
array(0) {
}
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DJ1921-020
Ранец
array(0) {
}
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Ранец BA6030-615
Подгответе се за на училиште со ранецот за деца Nike Backpack. Неговата издржлива конст...
Ранец
array(0) {
}
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Ранец BA6030-017
Подгответе се за на училиште со ранецот за деца Nike Backpack. Неговата издржлива конс...
Ранец
array(0) {
}
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец BA6032-010
Димензии: 43 cm x 30 cm x 13 cm
Ранец
array(0) {
}
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Ранец BA6032-814
Подгответе се за на училиште со Nike ранецот за деца. Неговата издржлива конструкција с...
Детски училишен ранец - унисекс
array(0) {
}
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA5262-016
Димензии: 46 cm x 35,5 cm
Ранец
array(0) {
}
632 ДЕН
Заштеда 20%
790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торби BA5567-010
array(0) {
}
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торби BA5567-639
Nike Gym Club Kids 'Duffel Bag е детска спортска торба за тренинг, игра или авантур...
Торба
array(0) {
}
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торби BA5567-564
Чувајте ја опремата и најважните лични предмети во торбата Y NK GYM CLUB со двонасочен ...
Торба
array(0) {
}
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица BA5262-015
array(0) {
}
632 ДЕН
Заштеда 20%
790 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет 9A0128-R78
NIKE JORDAN JAN JUMPMAN SNAPBACK е капа за момчиња. Направена е од шест дела со прилаго...
Капа
array(0) {
}
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет 9A0128-023
Капа
array(0) {
}
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детската капа аdidas Graphic Cap за девојчиња е многу важен дел од гардеробата за време...
array(0) {
}
950 ДЕН
Заштеда 20%
1.188 ДЕН
Големина
CHLD
1
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет 8A2319-A4Y
Nike NAB BOYS’S SWOOSH CAP е детска капа со класичен спортски изглед и функционал...
Капа
array(0) {
}
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет 8A2319-U89
Nike NAB BOYS’S SWOOSH CAP е детска капа со класичен спортски изглед и функционал...
Капа
array(0) {
}
632 ДЕН
Заштеда 20%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.