за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
KRONOS LEO SMALL BAG
KRONOS LEO SMALL BAG
KRONOS LEO SMALL BAG
KRONOS LEO SMALL BAG
Код на производ: KRE231M102-01
KRONOS

KRONOS LEO SMALL BAG

Код на производ: KRE231M102-01
590 ДЕН
590 ДЕН
354 ДЕН
Заштеда: 236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE ONE
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
KRONOS KRONOS LEO SMALL BAG
Торбица
KRONOS KRONOS LEO SMALL BAG