за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE SPORTSWEAR ESSENTIALS CROSSBODY
NIKE SPORTSWEAR ESSENTIALS CROSSBODY
NIKE SPORTSWEAR ESSENTIALS CROSSBODY
NIKE SPORTSWEAR ESSENTIALS CROSSBODY
NIKE SPORTSWEAR ESSENTIALS CROSSBODY
NIKE SPORTSWEAR ESSENTIALS CROSSBODY
NIKE SPORTSWEAR ESSENTIALS CROSSBODY
NIKE SPORTSWEAR ESSENTIALS CROSSBODY
Код на производ: CV1064-011
NIKE

NIKE SPORTSWEAR ESSENTIALS CROSSBODY

Код на производ: CV1064-011
1.590 ДЕН
1.590 ДЕН
954 ДЕН
Заштеда: 636 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Торбица DB0490-355
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Торбица DB0490-015
1.272 ДЕН
Заштеда 20%
1.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CV1408-011
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE SPORTSWEAR ESSENTIALS CROSSBODY
Торбица
NIKE SPORTSWEAR ESSENTIALS CROSSBODY