за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE NOTEBOOK
NIKE NOTEBOOK
NIKE NOTEBOOK
NIKE NOTEBOOK
Код на производ: 26L129-E7G
NIKE

NIKE NOTEBOOK

Код на производ: 26L129-E7G
Nike NOTEBOOK е детски комплет за девојчиња кој вклучува тренди дуксер и хеланки. Од едноставен и недооценено до разигран изглед, секој ден е нова можност за комбинирање и играње со стилови. Мекиот материјал е многу пријатен во допир со кожата и лесно се вклопува во сите комбинации на облека. На дуксерот го има познатиот слоган на Nike „Just Do It“. Хеланките имаат и лого, а има и еластичен појас што го прави менувањето на вашето девојче брзо и лесно. Од активна игра до одмор и сон, детскиот комплет Nike NOTEBOOK за бебиња ќе им ја обезбеди целодневната пријатност и удобност што ја заслужуваат. Спецификација: Детски комплет за девојчиња Дуксер и хеланки Состав: памук, полиестер и еластин Just Do It Еластичен појас.
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 18-24м.
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike NOTEBOOK е детски комплет за девојчиња кој вклучува тренди дуксер и хеланки. Од едноставен и недооценено до разигран изглед, секој ден е нова можност за комбинирање и играње со стилови. Мекиот материјал е многу пријатен во допир со кожата и лесно се вклопува во сите комбинации на облека. На дуксерот го има познатиот слоган на Nike „Just Do It“. Хеланките имаат и лого, а има и еластичен појас што го прави менувањето на вашето девојче брзо и лесно. Од активна игра до одмор и сон, детскиот комплет Nike NOTEBOOK за бебиња ќе им ја обезбеди целодневната пријатност и удобност што ја заслужуваат.
Спецификација:

 • Детски комплет за девојчиња
 • Дуксер и хеланки
 • Состав: памук, полиестер и еластин
 • Just Do It
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 16L129-E7G
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE NOTEBOOK
  Сет
  NIKE NOTEBOOK