за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Mercurial Fade
NIKE Mercurial Fade
NIKE Mercurial Fade
NIKE Mercurial Fade
Код на производ: FB2983-100
NIKE

NIKE Mercurial Fade

Код на производ: FB2983-100
Nike Mercurial FadeSoccer BallThe Nike Mercurial Fade ќе ви овозможи да постигнете победнички гол. Внатрешноста на оваа топка е балон направен од издржлива гума, надворешноста сошиена со машина овозможува долготрајна игра. Надворешноста е направена од 12 панели, што обезбедува стабилност и прецизност на топката при шутирање. Машински шиени облоги комбинираат форма, чувство и издржливост. Гумениот балон овозможува топката да одржува постојана форма и воздушен притисок. Спецификација: Состав: 60% гума 15% полиуретан 13% полиестер 12% етилен винил ацетат.
1.590 ДЕН
1.590 ДЕН
1.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Mercurial FadeSoccer BallThe Nike Mercurial Fade ќе ви овозможи да постигнете победнички гол. Внатрешноста на оваа топка е балон направен од издржлива гума, надворешноста сошиена со машина овозможува долготрајна игра. Надворешноста е направена од 12 панели, што обезбедува стабилност и прецизност на топката при шутирање. Машински шиени облоги комбинираат форма, чувство и издржливост. Гумениот балон овозможува топката да одржува постојана форма и воздушен притисок.
Спецификација:

 • Состав: 60% гума 15% полиуретан 13% полиестер 12% етилен винил ацетат

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Топка DM4153-838
  1.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка CQ7420-635
  1.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка CU8047-100
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Mercurial Fade
  Топка
  NIKE Mercurial Fade