за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Essentials Linear
adidas Essentials Linear
adidas Essentials Linear
adidas Essentials Linear
adidas Essentials Linear
adidas Essentials Linear
adidas Essentials Linear
adidas Essentials Linear
adidas Essentials Linear
adidas Essentials Linear
Код на производ: HR5350
adidas

adidas Essentials Linear

Код на производ: HR5350
Код на производителот: EAW86
adidas Essentials Linear унисекс чантата за тренинг е исто така идеална за пократки викенд патувања. Пространата внатрешност, со капацитет од 39 L, со посебни прегради ја одржува безбедноста на вашата опрема, гардероба и реквизити. Страничниот мрежест џеб, страничниот џеб со патент и скриениот преден џеб со патент се повеќе од доволни за безбедно да ги држите сите ваши предмети. Прилагодливиот ремен за рамо ја зголемува капацитетот за носење на оваа торба. Издржливиот и обложен материјал ги чува вашите работи безбедни и го продолжува животниот век на оваа торба. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Унисекс торба за тренинг Primegreen производ Димензии: 22cm x 56cm x 28cm Прилагодлив ремен за рамо Рачка за носење Основа: 100% PE пена Состав: 100% рециклиран полиестер.
2.088 ДЕН
2.088 ДЕН
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Essentials Linear унисекс чантата за тренинг е исто така идеална за пократки викенд патувања. Пространата внатрешност, со капацитет од 39 L, со посебни прегради ја одржува безбедноста на вашата опрема, гардероба и реквизити. Страничниот мрежест џеб, страничниот џеб со патент и скриениот преден џеб со патент се повеќе од доволни за безбедно да ги држите сите ваши предмети. Прилагодливиот ремен за рамо ја зголемува капацитетот за носење на оваа торба. Издржливиот и обложен материјал ги чува вашите работи безбедни и го продолжува животниот век на оваа торба. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс торба за тренинг
 • Primegreen производ
 • Димензии: 22cm x 56cm x 28cm
 • Прилагодлив ремен за рамо
 • Рачка за носење
 • Основа: 100% PE пена
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Essentials Linear
  Торби
  adidas Essentials Linear