за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
Код на производ: IP5006
adidas

adidas ESSENTIALS

Код на производ: IP5006
Код на производителот: EAW61
adidas ESSENTIALS унисекс чантата за тренинг е оригинален избор за носење спортска опрема и мали реквизити. Главната преграда со внатрешна преграда нуди подобра организација. Со капацитет од 16 литри, моделот е доволно голем за да можете да ги спакувате работите во него веднаш после работа и сте подготвени да излезете. Лесната полиестерска ткаенина е доволно силна за да ги издржи товарите што ги носите секој ден. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад. Направете нешто добро за планетата правејќи добро за себе. Едноставната и повеќенаменска чанта подеднакво ги задоволува потребите на мажите и жените, па можете да ја споделите со вашиот партнер. Спецификација: Унисекс торба за тренинг Димензии: 47cm x 37cm Врзување со врвка Состав: 100% рециклиран полиестер Волумен: 16L.
788 ДЕН
788 ДЕН
788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas ESSENTIALS унисекс чантата за тренинг е оригинален избор за носење спортска опрема и мали реквизити. Главната преграда со внатрешна преграда нуди подобра организација. Со капацитет од 16 литри, моделот е доволно голем за да можете да ги спакувате работите во него веднаш после работа и сте подготвени да излезете. Лесната полиестерска ткаенина е доволно силна за да ги издржи товарите што ги носите секој ден. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад. Направете нешто добро за планетата правејќи добро за себе. Едноставната и повеќенаменска чанта подеднакво ги задоволува потребите на мажите и жените, па можете да ја споделите со вашиот партнер.
Спецификација:

 • Унисекс торба за тренинг
 • Димензии: 47cm x 37cm
 • Врзување со врвка
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Волумен: 16L

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Вреќа за тренинг
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas ESSENTIALS
  Вреќа за тренинг
  adidas ESSENTIALS