за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
Код на производ: DD0559-012
NIKE

NIKE Elemental

Код на производ: DD0559-012
Nike Elemental е унисекс ранец практичен за сите ваши активности. Има голема преграда со патент каде што можете да го чувате вашиот лаптоп, книги или спортска опрема. Чувајте помали предмети во двата странични џебови. Овој производ е направен од најмалку 65% рециклирани полиестерски влакна. Засилените ремени за рамо и задниот панел на ранецот ја зголемуваат удобноста. логото на Nike јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Овој ранец можете да го носите и како обична торба. Каде и да одите, добро спакувајте ги и организирајте ги вашите работи во унисекс ранецот Nike Elemental. Спецификација: Унисекс ранец Волумен: 21L Димензии: 48cm x 30cm x 15cm Засилени ремени за рамо и грб Лого на Nike Материјал: 100% полиестер.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Elemental е унисекс ранец практичен за сите ваши активности. Има голема преграда со патент каде што можете да го чувате вашиот лаптоп, книги или спортска опрема. Чувајте помали предмети во двата странични џебови. Овој производ е направен од најмалку 65% рециклирани полиестерски влакна. Засилените ремени за рамо и задниот панел на ранецот ја зголемуваат удобноста. логото на Nike јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Овој ранец можете да го носите и како обична торба. Каде и да одите, добро спакувајте ги и организирајте ги вашите работи во унисекс ранецот Nike Elemental.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Волумен: 21L
 • Димензии: 48cm x 30cm x 15cm
 • Засилени ремени за рамо и грб
 • Лого на Nike
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Elemental
  Торби
  NIKE Elemental