за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
Код на производ: FB2818-832
NIKE

NIKE Elemental

Код на производ: FB2818-832
Nike Elemental е детски ранец за секојдневни активности. Ранецот има простран главен џеб во кој може да се сместат потребните работи, како и специјален преден џеб со патент за да ги држите ситните предмети при рака. Можете да ги ставите моливите во куќиштето за да не се тркалаат и да не се скршат. Прилагодливите ремени се инсталирани за добро вклопување, додека рачката обезбедува добра алтернатива за носење. Во практичните мрежести странични џебови, можете да ставите шишиња со вода или работа што сакате да ја имате секогаш со вас. Спецификација: Детски ранец Затворање со патент Странични мрежести џебови Прилагодливи ремени Состав: 100% полиестер.
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Elemental е детски ранец за секојдневни активности. Ранецот има простран главен џеб во кој може да се сместат потребните работи, како и специјален преден џеб со патент за да ги држите ситните предмети при рака. Можете да ги ставите моливите во куќиштето за да не се тркалаат и да не се скршат. Прилагодливите ремени се инсталирани за добро вклопување, додека рачката обезбедува добра алтернатива за носење. Во практичните мрежести странични џебови, можете да ставите шишиња со вода или работа што сакате да ја имате секогаш со вас.
Спецификација:

 • Детски ранец
 • Затворање со патент
 • Странични мрежести џебови
 • Прилагодливи ремени
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Elemental
  Ранец
  NIKE Elemental