Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Neo Swerve
Код на производ:
(21196U-LN6)
UMBRO

UMBRO Neo Swerve

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro NEO SWERVE е професионална фудбалска топка за игра затворен простор. Изработена е од врвен полиуретан со класични машински шевови кои најдобро функционираат на тврди површини. Скриениот меур е направен од квалитетен латекс кој нуди издржливост и долговечност. Играјте како професионалец со внатрешната фудбалска топка Umbro NEO SWERVE. Спецификација: Дебелина на материјалот: 0,15 mm Внатрешни слоеви: 2 Меур од латекс Машински шиени панели Број на панели: 16 Тежина: 410 – 450гр Состав: Релјефен TPU.
Подетално

Umbro NEO SWERVE е професионална фудбалска топка за игра затворен простор. Изработена е од врвен полиуретан со класични машински шевови кои најдобро функционираат на тврди површини. Скриениот меур е направен од квалитетен латекс кој нуди издржливост и долговечност. Играјте како професионалец со внатрешната фудбалска топка Umbro NEO SWERVE.
Спецификација:

 • Дебелина на материјалот: 0,15 mm
 • Внатрешни слоеви: 2
 • Меур од латекс
 • Машински шиени панели
 • Број на панели: 16
 • Тежина: 410 – 450гр
 • Состав: Релјефен TPU

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Топка 21261U-CY2
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Топка 21261U-LN5
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Топка 21261U-LMT
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош