Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Borealis Classic
THE NORTH FACE Borealis Classic
THE NORTH FACE Borealis Classic
THE NORTH FACE Borealis Classic
THE NORTH FACE Borealis Classic
THE NORTH FACE Borealis Classic
THE NORTH FACE Borealis Classic
THE NORTH FACE Borealis Classic
THE NORTH FACE Borealis Classic
THE NORTH FACE Borealis Classic
THE NORTH FACE Borealis Classic
THE NORTH FACE Borealis Classic
Код на производ:
(NF00CF9CI2M1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Borealis Classic

Претходна цена
7.390 ДЕН
Моментална цена
7.390 ДЕН
Цена со попуст
5.912 ДЕН
Заштеда: 1.478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS Унив.
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оutdoor унисекс ранецот North Face Borealis Classic е функционален и висококвалитетен, идеален за секој ден. Тој е одобрено од Американското здружение за хиропрактика. Посебната преграда за лаптоп ви овозможува да го поставите вашиот лаптоп на безбедно место. Удобна задна плоча со армирана воздушна мрежа со 'рбетниот канал и PE фолија за дополнителна поддршка за грбот. Голема главна преграда со џебови за внатрешна организација, два мрежести џебови за шишиња со вода. Прилагодливите ремени за градите и половината може да се отстранат по потреба. Спецификација: Унисекс ранец - outdoor Поддржано од Американското здружение за хиропрактика UA Storm технологија Димензии: 48,3 cm x 34,3 cm x 19 cm Два мрежести џебови за вода Главна преграда со џебови Џеб за лаптоп: 34,2 cm x 26,6 cm Волумен: 29l.
Подетално

Оutdoor унисекс ранецот North Face Borealis Classic е функционален и висококвалитетен, идеален за секој ден. Тој е одобрено од Американското здружение за хиропрактика. Посебната преграда за лаптоп ви овозможува да го поставите вашиот лаптоп на безбедно место. Удобна задна плоча со армирана воздушна мрежа со 'рбетниот канал и PE фолија за дополнителна поддршка за грбот. Голема главна преграда со џебови за внатрешна организација, два мрежести џебови за шишиња со вода. Прилагодливите ремени за градите и половината може да се отстранат по потреба.
Спецификација:

 • Унисекс ранец - outdoor
 • Поддржано од Американското здружение за хиропрактика
 • UA Storm технологија
 • Димензии: 48,3 cm x 34,3 cm x 19 cm
 • Два мрежести џебови за вода
 • Главна преграда со џебови
 • Џеб за лаптоп: 34,2 cm x 26,6 cm
 • Волумен: 29l

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош