Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Mercurial Fade
Код на производ:
(DD0002-102)
NIKE

NIKE Mercurial Fade

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Фудбалската топка Nike Mercurial Fade е дизајнирана да ги подобри вашите перформанси на теренот. Имајќи ја предвид брзината, овој спортски реквизит е подготвен да ја затресе мрежата. Машински зашиената обвивка додава издржливост при агресивно играње. Дизајнот со 12 панели обезбедува прецизно додавање и траекторија на топката. Гумената внатрешност овозможува одржување на воздухот, што ја одржува топката во соодветна форма. Ако најважното споредно нешто на светот е вашата страст, тогаш фудбалската топка Nike Mercurial Fade е единствениот вистински избор. Спецификација: Фудбалска топка Машински шевови Бутил гума Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% ЕВА.
Подетално

Фудбалската топка Nike Mercurial Fade е дизајнирана да ги подобри вашите перформанси на теренот. Имајќи ја предвид брзината, овој спортски реквизит е подготвен да ја затресе мрежата. Машински зашиената обвивка додава издржливост при агресивно играње. Дизајнот со 12 панели обезбедува прецизно додавање и траекторија на топката. Гумената внатрешност овозможува одржување на воздухот, што ја одржува топката во соодветна форма. Ако најважното споредно нешто на светот е вашата страст, тогаш фудбалската топка Nike Mercurial Fade е единствениот вистински избор.
Спецификација:

 • Фудбалска топка
 • Машински шевови
 • Бутил гума
 • Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% ЕВА

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Топка DM4153-102
  1.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Топка DM4153-101
  1.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка DJ9961-084
  1.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.990 ДЕН
  Помош