Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Goggle
Код на производ:
(NESSD131-400)
NIKE

NIKE Goggle

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.432 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OS OS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Goggle се унисекс очила за пливање, идеални за вежбање. Имаат одлична заштита од УВ и заштита од магла. Тие обезбедуваат широко видно поле за да можете јасно да видите што се случува во вашата лента. Удобниот двоен ремен се прилагодува од задната страна. Без разлика дали пливате рекреативно или професионално, овие очила на Nike се вашиот идеален сојузник. Спецификација: Унисекс очила за пливање Тритан леќи Лесно прилагодлива лента УВ заштита Заштита од магла Прилагодливи две силиконски ремени Лого Nike Натпис: Just do it.
Подетално

Nike Goggle се унисекс очила за пливање, идеални за вежбање. Имаат одлична заштита од УВ и заштита од магла. Тие обезбедуваат широко видно поле за да можете јасно да видите што се случува во вашата лента. Удобниот двоен ремен се прилагодува од задната страна. Без разлика дали пливате рекреативно или професионално, овие очила на Nike се вашиот идеален сојузник. Спецификација:

 • Унисекс очила за пливање
 • Тритан леќи
 • Лесно прилагодлива лента
 • УВ заштита
 • Заштита од магла
 • Прилагодливи две силиконски ремени
 • Лого Nike
 • Натпис: Just do it

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Наочари за пливање
  Пол Unisex
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош