Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS Volleyball
Код на производ:
(KRE221F201-07)
KRONOS

KRONOS Volleyball

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
545 ДЕН
Заштеда: 545 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сте и вие љубители на одбојка и барате издржлива поддршка за секојдневна игра, тогаш KRONOS VOLLEYBALL BALL е вистинскиот избор за вас. Оваа квалитетна топка за одбојка е дизајнирана да ги поддржи вашите напори да тренирате и да се подобрувате од ден на ден. Цврстата конструкција обезбедува издржливост и долговечност, а внатрешноста овозможува добро задржување на воздухот. Суптилните бои и логото на KRONOS и даваат на топката автентичен изглед. Спецификација: Топка за одбојка Издржлива конструкција Лого на KRONOS.
Подетално

Ако сте и вие љубители на одбојка и барате издржлива поддршка за секојдневна игра, тогаш KRONOS VOLLEYBALL BALL е вистинскиот избор за вас. Оваа квалитетна топка за одбојка е дизајнирана да ги поддржи вашите напори да тренирате и да се подобрувате од ден на ден. Цврстата конструкција обезбедува издржливост и долговечност, а внатрешноста овозможува добро задржување на воздухот. Суптилните бои и логото на KRONOS и даваат на топката автентичен изглед.
Спецификација:

 • Топка за одбојка
 • Издржлива конструкција
 • Лого на KRONOS

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Одбојка
  Бренд KRONOS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка KRE221U201-04
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Помош