Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

J2C PVC SOCCER BALL
J2C PVC SOCCER BALL
J2C PVC SOCCER BALL
J2C PVC SOCCER BALL
J2C PVC SOCCER BALL
J2C PVC SOCCER BALL
J2C PVC SOCCER BALL
J2C PVC SOCCER BALL
Код на производ:
(JC231U102-04)
J2C

J2C PVC SOCCER BALL

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ NSZ
  • 1 1
  • UNSZ UNSZ
  • OSFA OSFA
  • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд J2C
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
J2C
Топка JC231U101-03
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
J2C
Топка JC231U103-10
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
J2C
Топка JC231U100-10
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Помош