Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE 12MM NBR
LONSDALE 12MM NBR
LONSDALE 12MM NBR
LONSDALE 12MM NBR
Код на производ:
(11063)
LONSDALE

LONSDALE 12MM NBR

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.095 ДЕН
Заштеда: 1.095 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 Унив.
 • UNSZ Унив.
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подлогата за вежбање Lonsdale 12MM NBR ќе обезбеди удобност за сите намени. Со NBR пена материјал со висока густина, оваа подлога со дебелина од 12 mm ќе ги заштити вашите лактите, колената, 'рбетот и колковите кога вежбате на тврди подови. Текстурираната површина обезбедува одлична отпорност на подот и спречува лизгање. Лесна и лесно пренослива, оваа подлога е идеална за јога, пилатес, вежби за истегнување и тонирање. Спецификација: МАТ за јога, пилатес, вежби за истегнување и тонирање Дебелина: 12мм Текстурирана површина Состав: NBR гума.
Подетално

Подлогата за вежбање Lonsdale 12MM NBR ќе обезбеди удобност за сите намени. Со NBR пена материјал со висока густина, оваа подлога со дебелина од 12 mm ќе ги заштити вашите лактите, колената, 'рбетот и колковите кога вежбате на тврди подови. Текстурираната површина обезбедува одлична отпорност на подот и спречува лизгање. Лесна и лесно пренослива, оваа подлога е идеална за јога, пилатес, вежби за истегнување и тонирање.
Спецификација:

 • МАТ за јога, пилатес, вежби за истегнување и тонирање
 • Дебелина: 12мм
 • Текстурирана површина
 • Состав: NBR гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Подлога
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош