Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Goalkeeper Match
NIKE Goalkeeper Match
NIKE Goalkeeper Match
NIKE Goalkeeper Match
Код на производ:
(CQ7799-016)
NIKE

NIKE Goalkeeper Match

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.074 ДЕН
Заштеда: 716 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Goalkeeper Match Goalkeeper Gloves се подготвени да ја спасат секоја топка пред да заврши во мрежата. Меката постава обезбедува одлична апсорпција на удари, додека мазната површина обезбедува добро држење во влажни и суви услови. Пената во пределот на дланката обезбедува одлична удобност и апсорпција на удари. Мрежестите панели овозможуваат оптимален проток на воздух, така што вашите раце остануваат суви и пријатно ладни. Прилагодливиот ремен за зглоб и обратните рабови на задната страна обезбедуваат совршено вклопување. Спецификација: Голмански ракавици Прилагодлив ремен за зглоб Лого на Nike Swoosh Состав: 40% полиестер, 33% латекс, 21% ЕВА, 6% најлон.
Подетално

Nike Goalkeeper Match Goalkeeper Gloves се подготвени да ја спасат секоја топка пред да заврши во мрежата. Меката постава обезбедува одлична апсорпција на удари, додека мазната површина обезбедува добро држење во влажни и суви услови. Пената во пределот на дланката обезбедува одлична удобност и апсорпција на удари. Мрежестите панели овозможуваат оптимален проток на воздух, така што вашите раце остануваат суви и пријатно ладни. Прилагодливиот ремен за зглоб и обратните рабови на задната страна обезбедуваат совршено вклопување.
Спецификација:

 • Голмански ракавици
 • Прилагодлив ремен за зглоб
 • Лого на Nike Swoosh
 • Состав: 40% полиестер, 33% латекс, 21% ЕВА, 6% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Голмански ракавици
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Nike GOALKEEPER MATCH се детски голмански фудбалски ракавици. Тие се многу удобни и ќе ...
  895 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.790 ДЕН
  Помош