Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Goalkeeper Match
NIKE Goalkeeper Match
NIKE Goalkeeper Match
NIKE Goalkeeper Match
Код на производ:
(CQ7795-016)
NIKE

NIKE Goalkeeper Match

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Goalkeeper Match се детски голмански ракавици за постари деца кои ви даваат исклучителна поддршка во текот на играта. Пената на дланката обезбедува кадифено амортизирање и апсорпција на удари, додека мазната површина обезбедува зафат и во влажни и суви услови. Мрежестите панели овозможуваат проток на воздух да ги одржува вашите раце суви. Прилагодливиот ремен на зглобот и обратното шиење на задната страна создаваат сигурно вклопување. Мазната површина на дланката ви помага подобро да ја фатите топката обезбедувајќи природно вклопување. Без разлика дали играте фудбал или се браните рекреативно поради задоволство, овие голмански ракавици Nike Goalkeeper Match се вашиот идеален сојузник. Ќе ја покажете својата надмоќ пред мрежата.Спецификација: Детски голмански ракавици Мрежести панели Рачно перење Состав: 40% полиестер, 33% латекс, 21% EVA пена, 6% најлон.
Подетално

Nike Goalkeeper Match се детски голмански ракавици за постари деца кои ви даваат исклучителна поддршка во текот на играта. Пената на дланката обезбедува кадифено амортизирање и апсорпција на удари, додека мазната површина обезбедува зафат и во влажни и суви услови. Мрежестите панели овозможуваат проток на воздух да ги одржува вашите раце суви. Прилагодливиот ремен на зглобот и обратното шиење на задната страна создаваат сигурно вклопување. Мазната површина на дланката ви помага подобро да ја фатите топката обезбедувајќи природно вклопување. Без разлика дали играте фудбал или се браните рекреативно поради задоволство, овие голмански ракавици Nike Goalkeeper Match се вашиот идеален сојузник. Ќе ја покажете својата надмоќ пред мрежата.
Спецификација:

 • Детски голмански ракавици
 • Мрежести панели
 • Рачно перење
 • Состав: 40% полиестер, 33% латекс, 21% EVA пена, 6% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Голмански ракавици
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош