Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials Organizer
adidas Essentials Organizer
adidas Essentials Organizer
adidas Essentials Organizer
adidas Essentials Organizer
adidas Essentials Organizer
adidas Essentials Organizer
adidas Essentials Organizer
adidas Essentials Organizer
adidas Essentials Organizer
Код на производ:
(HT4738)
adidas

adidas Essentials Organizer

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
950 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс чантата adidas Essentials Organizer комбинира урбан стил и функционални детали содржани во дизајнот. Мала по големина, доволно е компактен за да не го попречува движењето додека го носите и доволно голем за да ги ослободи рацете од ситните предмети. Главната преграда со патент помага да се одржуваат работите организирани и на дофат. Џеб со патент на предната страна сигурно ќе ги собере сите потребни ситници. Има и прилагодлив ремен за рамо и ремен што можете да го користите за да ја закачите чантата. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Унисекс чанта Затворање со патент Преден џеб со патент Прилагодлив ремен Состав: 100% рециклиран полиестер Димензии: 5 cm x 15 cm x 21 cm.
Подетално

Унисекс чантата adidas Essentials Organizer комбинира урбан стил и функционални детали содржани во дизајнот. Мала по големина, доволно е компактен за да не го попречува движењето додека го носите и доволно голем за да ги ослободи рацете од ситните предмети. Главната преграда со патент помага да се одржуваат работите организирани и на дофат. Џеб со патент на предната страна сигурно ќе ги собере сите потребни ситници. Има и прилагодлив ремен за рамо и ремен што можете да го користите за да ја закачите чантата. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Унисекс чанта
 • Затворање со патент
 • Преден џеб со патент
 • Прилагодлив ремен
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Димензии: 5 cm x 15 cm x 21 cm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош