Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials Duffel
adidas Essentials Duffel
adidas Essentials Duffel
adidas Essentials Duffel
adidas Essentials Duffel
adidas Essentials Duffel
adidas Essentials Duffel
adidas Essentials Duffel
adidas Essentials Duffel
adidas Essentials Duffel
Код на производ:
(HT4742)
adidas

adidas Essentials Duffel

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas Essentials Duffel е унисекс чанта за опрема со разновиден урбан стил и одлична функционалност. Додадете спортска атмосфера на секој изглед со оваа аdidas чанта. Лесна, но со цврста основа, оваа чанта ја штити вашата опрема, додека ременот на рамо се прилагодува за удобен стил на носење. Посебна преграда за патики и избор на предни и странични џебови ги чуваат сите ваши предмети при рака. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Унисекс чанта Главна преграда со двонасочна патент Главна преграда со двоен патент Прилагодлив ремен и рачка Големо лого на adidas Страничен мрежест џеб, страничен џеб со патент и скриен преден џеб со патент Најмалку 40% рециклирана содржина Преграда за патики Димензии: 20 cm x 45 cm x 23 cm Волумен: 25 L.
Подетално

аdidas Essentials Duffel е унисекс чанта за опрема со разновиден урбан стил и одлична функционалност. Додадете спортска атмосфера на секој изглед со оваа аdidas чанта. Лесна, но со цврста основа, оваа чанта ја штити вашата опрема, додека ременот на рамо се прилагодува за удобен стил на носење. Посебна преграда за патики и избор на предни и странични џебови ги чуваат сите ваши предмети при рака. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс чанта
 • Главна преграда со двонасочна патент
 • Главна преграда со двоен патент
 • Прилагодлив ремен и рачка
 • Големо лого на adidas
 • Страничен мрежест џеб, страничен џеб со патент и скриен преден џеб со патент
 • Најмалку 40% рециклирана содржина
 • Преграда за патики
 • Димензии: 20 cm x 45 cm x 23 cm
 • Волумен: 25 L

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош