Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Speedportal Training
Код на производ:
(HN5616)
adidas

adidas X Speedportal Training

Претходна цена
1.088 ДЕН
Моментална цена
1.088 ДЕН
Цена со попуст
870 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Издржливите заштитници за фудбалски потколеници adidas X Speedportal Training ќе ве одржат без болка. Лесни и профилирани, тие ќе ви помогнат да избегнете повреди за време на конфронтација со ривал. Имате техника, талент и брзина, но ќе мора да се браните од оние кои сакаат да ве спречат. Одете на теренот полн со самодоверба бидејќи овој реквизит работи за вас. Моделот adidas X Speedportal Training овозможува оптимално движење, додека амортизацијата EVA ви помага да ги надминете ударите. Две ремени го задржуваат штитникот на место, за да можете да се фокусирате на играта. Спецификација: Фудбалски штитници за потколеници ЕВА база Двојна фиксација.
Подетално

Издржливите заштитници за фудбалски потколеници adidas X Speedportal Training ќе ве одржат без болка. Лесни и профилирани, тие ќе ви помогнат да избегнете повреди за време на конфронтација со ривал. Имате техника, талент и брзина, но ќе мора да се браните од оние кои сакаат да ве спречат. Одете на теренот полн со самодоверба бидејќи овој реквизит работи за вас. Моделот adidas X Speedportal Training овозможува оптимално движење, додека амортизацијата EVA ви помага да ги надминете ударите. Две ремени го задржуваат штитникот на место, за да можете да се фокусирате на играта.
Спецификација:

 • Фудбалски штитници за потколеници
 • ЕВА база
 • Двојна фиксација

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костобран
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош