Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Essentials
UNDER ARMOUR Essentials
UNDER ARMOUR Essentials
UNDER ARMOUR Essentials
UNDER ARMOUR Essentials
UNDER ARMOUR Essentials
UNDER ARMOUR Essentials
UNDER ARMOUR Essentials
UNDER ARMOUR Essentials
UNDER ARMOUR Essentials
Код на производ:
(1369215-805)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Essentials

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.003 ДЕН
Заштеда: 1.287 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA Унив.
 • OSFC OSFC
 • OSFM OSFM
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот ранец за тренинг Under Armour Essentials со својата ергономска големина и форма е направен специјално за спортистки. Овој ранец е ергономски дизајниран за женски грб, со мапиран заден панел за удобност и неограничено носење. Има преграда за лаптоп со патент на задната страна во која може да се собере лаптоп од 15 инчи. Прилагодливите, ергономски обликувани ремчиња на рамо нудат удобност, а прилагодливиот ремен на градите обезбедува прилагодено, сигурно прицврстување. Со многу џебови за ситници и течности, има преносни рачки, со што се обезбедуваат повеќе опции за носење. Спецификација: Димензии: 12 cm x 40 cm x 27 cm Волумен: 17L Ергономски дизајниран Преграда за лаптоп од 15 инчи Прилагодливи, ергономски обликувани ремени за рамо Два предни џебови со патент Два странични џебови Внатрешни џебови Состав: 100% полиестер.
Подетално

Женскиот ранец за тренинг Under Armour Essentials со својата ергономска големина и форма е направен специјално за спортистки. Овој ранец е ергономски дизајниран за женски грб, со мапиран заден панел за удобност и неограничено носење. Има преграда за лаптоп со патент на задната страна во која може да се собере лаптоп од 15 инчи. Прилагодливите, ергономски обликувани ремчиња на рамо нудат удобност, а прилагодливиот ремен на градите обезбедува прилагодено, сигурно прицврстување. Со многу џебови за ситници и течности, има преносни рачки, со што се обезбедуваат повеќе опции за носење.
Спецификација:

 • Димензии: 12 cm x 40 cm x 27 cm
 • Волумен: 17L
 • Ергономски дизајниран
 • Преграда за лаптоп од 15 инчи
 • Прилагодливи, ергономски обликувани ремени за рамо
 • Два предни џебови со патент
 • Два странични џебови
 • Внатрешни џебови
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош