Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Код на производ:
(HT4739)
adidas

adidas Essentials

Во соработка со EcoVision проектот, за вас ги издвојуваме eco-friendly моделите на добро познатите брендови изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Претходна цена
1.088 ДЕН
Моментална цена
1.088 ДЕН
Цена со попуст
870 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
На пат кон теретана или само на вашето омилено место за ручек, унисекс чантата adidas Essentials ви овозможува лесно да се движите. Главната преграда се затвора со патент за безбедно складирање, додека предниот џеб со патент и внатрешниот мрежест џеб ги одржуваат малите предмети организирани. Со ремен за брзо приспособување, можете да го носите околу половината или по телото. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Димензии: 6 cm x 25 cm x.
Подетално

На пат кон теретана или само на вашето омилено место за ручек, унисекс чантата adidas Essentials ви овозможува лесно да се движите. Главната преграда се затвора со патент за безбедно складирање, додека предниот џеб со патент и внатрешниот мрежест џеб ги одржуваат малите предмети организирани. Со ремен за брзо приспособување, можете да го носите околу половината или по телото. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Димензии: 6 cm x 25 cm x

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош