Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
adidas FLORAL
Код на производ:
(H15822)
adidas

adidas FLORAL

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.252 ДЕН
Заштеда: 536 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 34 34
  • 36 36
  • 38 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош