Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NKG BODYSUIT LEGGING SET
NIKE NKG BODYSUIT LEGGING SET
NIKE NKG BODYSUIT LEGGING SET
NIKE NKG BODYSUIT LEGGING SET
NIKE NKG BODYSUIT LEGGING SET
NIKE NKG BODYSUIT LEGGING SET
NIKE NKG BODYSUIT LEGGING SET
NIKE NKG BODYSUIT LEGGING SET
NIKE NKG BODYSUIT LEGGING SET
NIKE NKG BODYSUIT LEGGING SET
Детски сет
Код на производ:
(06J756-A9Y)
NIKE

NIKE NKG BODYSUIT LEGGING SET

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7-9 7-9
  • 0-6 0-6м
  • 0-3 0-3м
  • 2-3 2-3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
7-9
0-6 0-6м
0-3 0-3м
2-3
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет NN0832-U90
1.674 ДЕН
Заштеда 40%
2.790 ДЕН
Помош