Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Heritage86 Metal Swoosh
NIKE Heritage86 Metal Swoosh
NIKE Heritage86 Metal Swoosh
NIKE Heritage86 Metal Swoosh
Код на производ:
(943092-891)
NIKE

NIKE Heritage86 Metal Swoosh

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
714 ДЕН
Заштеда: 476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MISC MISC
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
MISC
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет DC3988-010
1.164 ДЕН
Заштеда 35%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет DV3165-010
1.554 ДЕН
Заштеда 35%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет CK5324-100
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Помош