Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Shiny
CHAMPION Shiny
CHAMPION Shiny
CHAMPION Shiny
Код на производ:
(CHE231F107-01)
CHAMPION

CHAMPION Shiny

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion SHINY е женска чанта за ситници. Исклучително е модерна и привлечна. Во неа можете да поставите се што ви е важно да го имате со себе во текот на денот. Има главна преграда во која можете да ставате поголеми предмети како телефон или паричник, како и ситници без кои не можете да живеете. Ефективното лого Champion и дава спортски шмек. Спакувајте се и започнете нов ден. Спецификација: Женска чанта Преграда со патент Champion лого.
Подетално

Champion SHINY е женска чанта за ситници. Исклучително е модерна и привлечна. Во неа можете да поставите се што ви е важно да го имате со себе во текот на денот. Има главна преграда во која можете да ставате поголеми предмети како телефон или паричник, како и ситници без кои не можете да живеете. Ефективното лого Champion и дава спортски шмек. Спакувајте се и започнете нов ден.
Спецификација:

 • Женска чанта
 • Преграда со патент
 • Champion лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  ONE
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE223F103-01
  714 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE223F117-01
  1.614 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE223F103-62
  714 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.190 ДЕН
  Помош