Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE APEX ETIP
THE NORTH FACE APEX ETIP
THE NORTH FACE APEX ETIP
THE NORTH FACE APEX ETIP
THE NORTH FACE APEX ETIP
THE NORTH FACE APEX ETIP
THE NORTH FACE APEX ETIP
THE NORTH FACE APEX ETIP
THE NORTH FACE APEX ETIP
THE NORTH FACE APEX ETIP
Код на производ:
(NF0A7RHFJK31)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE APEX ETIP

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските ракавици The North Face APEX ETIP никогаш нема да ве успорат во вашите авантури. Благодарение на дизајнот, мекиот грб и финиш од руно, овие ракавици ви нудат топлина, удобност и потребната заштита. Благодарение на функционалноста Etip™, врвовите на прстите се компатибилни со екраните на допир, така што можете да го користите телефонот дури и додека носите ракавици. Еластичната лента на рачниот зглоб обезбедува одлично прилепување и задржување на топлината. Женските ракавици North Face APEX ETIP се незаменлив дел од вашата надворешна опрема.Спецификација: Женски ракавици – outdoor Мека подлога од руно Etip™ - врвови на прсти компатибилни со екрани на допир Еластична лента за зглоб.
Подетално

Женските ракавици The North Face APEX ETIP никогаш нема да ве успорат во вашите авантури. Благодарение на дизајнот, мекиот грб и финиш од руно, овие ракавици ви нудат топлина, удобност и потребната заштита. Благодарение на функционалноста Etip™, врвовите на прстите се компатибилни со екраните на допир, така што можете да го користите телефонот дури и додека носите ракавици. Еластичната лента на рачниот зглоб обезбедува одлично прилепување и задржување на топлината. Женските ракавици North Face APEX ETIP се незаменлив дел од вашата надворешна опрема.

Спецификација:

 • Женски ракавици – outdoor
 • Мека подлога од руно
 • Etip™ - врвови на прсти компатибилни со екрани на допир
 • Еластична лента за зглоб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ракавици
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош