Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
THE NORTH FACE Base Camp
Код на производ:
(NF0A52SAZU31)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Base Camp

Претходна цена
9.390 ДЕН
Моментална цена
9.390 ДЕН
Моментална цена
9.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS Унив.
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Иконската, супер цврста унисекс outdoor торба The North Face BASE CAMP ги нуди сите карактеристики што ви се потребни, плус легендарна издржливост. Легендарната робусна конструкција носи водоотпорен материјал, дополнителни ремени и двојни шевови. Главната преграда има мрежест џеб со патент, за подобра организација. Отстранливите и прилагодливи ремени за рамо обезбедуваат ергономско вклопување со минимално извртување. Отворот на патент со преклоп е отпорен на атмосферски влијанија. Двете поставени рачки служат и како рачки за носење и рачки за рамо. Спецификација: Големина: М Димензии: 36 cm X 63,5 cm X 36 cm Волумен: 71 L Водоотпорен материјал Главна преграда со мрежен џеб со патент Ленти за рамо што се вадат и се прилагодливи Две фиксни рачки за носење во раце или на раменици Состав: рециклиран најлон.
Подетално

Иконската, супер цврста унисекс outdoor торба The North Face BASE CAMP ги нуди сите карактеристики што ви се потребни, плус легендарна издржливост. Легендарната робусна конструкција носи водоотпорен материјал, дополнителни ремени и двојни шевови. Главната преграда има мрежест џеб со патент, за подобра организација. Отстранливите и прилагодливи ремени за рамо обезбедуваат ергономско вклопување со минимално извртување. Отворот на патент со преклоп е отпорен на атмосферски влијанија. Двете поставени рачки служат и како рачки за носење и рачки за рамо.

Спецификација:

 • Големина: М
 • Димензии: 36 cm X 63,5 cm X 36 cm
 • Волумен: 71 L
 • Водоотпорен материјал
 • Главна преграда со мрежен џеб со патент
 • Ленти за рамо што се вадат и се прилагодливи
 • Две фиксни рачки за носење во раце или на раменици
 • Состав: рециклиран најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS Унив.
  M
  L
  ONE
  NS
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош