Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE CUFFED
NIKE CUFFED
NIKE CUFFED
NIKE CUFFED
Код на производ:
(CW5871-410)
NIKE

NIKE CUFFED

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike CUFFED е детска outdoor капа, идеална за студени денови. Без разлика дали сте на планина во екстремни услови или само шетате низ градските улици, оваа топла капа ќе ви биде најдобар зимски сојузник. Плетената ткаенина од акрил, од која е направена оваа капа е мека и топла. Манжетната на преклопување ви овозможува лесно да ја персонализирате и додава модерна вибрација. Не дозволувајте студеното време да ви ги расипе плановите и outdoor дружењата. Ставете ја оваа функционална детска капа и добијте ја вашата доза на Nike стил и удобност. Спецификација: Детска outdoor капа Плетена ткаенина Рачно перење Состав: 100% акрилик .
Подетално

Nike CUFFED е детска outdoor капа, идеална за студени денови. Без разлика дали сте на планина во екстремни услови или само шетате низ градските улици, оваа топла капа ќе ви биде најдобар зимски сојузник. Плетената ткаенина од акрил, од која е направена оваа капа е мека и топла. Манжетната на преклопување ви овозможува лесно да ја персонализирате и додава модерна вибрација. Не дозволувајте студеното време да ви ги расипе плановите и outdoor дружењата. Ставете ја оваа функционална детска капа и добијте ја вашата доза на Nike стил и удобност.
Спецификација:

 • Детска outdoor капа
 • Плетена ткаенина
 • Рачно перење
 • Состав: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош