Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Zigzag™
COLUMBIA Zigzag™
COLUMBIA Zigzag™
COLUMBIA Zigzag™
Код на производ:
(1890021010)
COLUMBIA

COLUMBIA Zigzag™

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Zigzag™ е унисекс ранец совршен за секој ден. Овој разновиден ранец зрачи со урбан стил благодарение на неговиот модел и лого и е совршен за носење лесен товар со вас на работа или на часови. Има преграда за лаптоп од 15 инчи во главната преграда, а долниот дел е обложен за да ги чува вашите скапоцености безбедни. Големиот полукружен патент на главната преграда обезбедува лесен пристап до работите во ранецот. Спецификација: Ранец, унисекс – lifestyle Волумен 22L Димензии: 44,5 x 30,5 x 20,1 cm Преграда за лаптоп од 15 инчи Странични џебови за шишиња Преден џеб со патент за работите до кои сакате брзо да пристапите Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Columbia Zigzag™ е унисекс ранец совршен за секој ден. Овој разновиден ранец зрачи со урбан стил благодарение на неговиот модел и лого и е совршен за носење лесен товар со вас на работа или на часови. Има преграда за лаптоп од 15 инчи во главната преграда, а долниот дел е обложен за да ги чува вашите скапоцености безбедни. Големиот полукружен патент на главната преграда обезбедува лесен пристап до работите во ранецот.

Спецификација:

 • Ранец, унисекс – lifestyle
 • Волумен 22L
 • Димензии: 44,5 x 30,5 x 20,1 cm
 • Преграда за лаптоп од 15 инчи
 • Странични џебови за шишиња
 • Преден џеб со патент за работите до кои сакате брзо да пристапите
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1
  UNSZ
  S S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE Унив.
  NS
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош