Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Jester
THE NORTH FACE Jester
THE NORTH FACE Jester
THE NORTH FACE Jester
THE NORTH FACE Jester
THE NORTH FACE Jester
Код на производ:
(NF0A3VXF94G1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Jester

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS Унив.
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс outdoor ранец The North Face JESTER има вграден џеб за лаптоп, поедноставена организација и може да стои целосно неподдржан. Главната преграда нуди доволно простор за сите ваши работи. Навлаката за лаптоп од 15" го штити лаптопот од удари и падови. Двете горни рачки со ремен го прават погодно за отворање и обезбедуваат избалансирано носење. Задниот панел е неверојатно удобен, а лумбалниот панел дише. Два странични џебови се идеални за шишиња со вода на дофат. Рефлексивните детали ја подобруваат видливоста, а модерен банџи систем на предната страна обезбедува дополнително складирање. Одобрен од Американското здружение за хиропрактика, овој ранец е идеален партнер за сите ваши авантури. Спецификација: Димензии: 28 cm x 21 cm x 46 cm Волумен: 28L Главен дел Ракав за лаптоп со големина 15" Две горни рачки со ремен Табла поставена одзади Вентилирана лумбална плоча Два странични џебови за шишиња со вода Модерен банџи систем на предната страна Поддржано од Американското здружение за хиропрактика Состав: 50% рециклиран полиестер, 50% полиестер.
Подетално

Унисекс outdoor ранец The North Face JESTER има вграден џеб за лаптоп, поедноставена организација и може да стои целосно неподдржан. Главната преграда нуди доволно простор за сите ваши работи. Навлаката за лаптоп од 15" го штити лаптопот од удари и падови. Двете горни рачки со ремен го прават погодно за отворање и обезбедуваат избалансирано носење. Задниот панел е неверојатно удобен, а лумбалниот панел дише. Два странични џебови се идеални за шишиња со вода на дофат. Рефлексивните детали ја подобруваат видливоста, а модерен банџи систем на предната страна обезбедува дополнително складирање. Одобрен од Американското здружение за хиропрактика, овој ранец е идеален партнер за сите ваши авантури.
Спецификација:

 • Димензии: 28 cm x 21 cm x 46 cm
 • Волумен: 28L
 • Главен дел
 • Ракав за лаптоп со големина 15"
 • Две горни рачки со ремен
 • Табла поставена одзади
 • Вентилирана лумбална плоча
 • Два странични џебови за шишиња со вода
 • Модерен банџи систем на предната страна
 • Поддржано од Американското здружение за хиропрактика
 • Состав: 50% рециклиран полиестер, 50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS Унив.
  M
  L
  ONE
  NS
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош