Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Zigzag™
COLUMBIA Zigzag™
COLUMBIA Zigzag™
COLUMBIA Zigzag™
Код на производ:
(1890031010)
COLUMBIA

COLUMBIA Zigzag™

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Zigzag™ е унисекс ранец совршен за секој ден. Овој ранец од 30 литри има две главни прегради, мал џеб и преграда за лаптоп обложена со руно - сè што ви треба за да ги спакувате вашите работи за работа или часови. Со своето големо лого и камуфлажни модели, овој ранец ќе биде совршен додаток на вашиот урбан стил. Рамното, обложено дно на ранецот ги штити вашите вредни предмети внатре и им помага да стојат исправено за лесен пристап. Спецификација: Ранец – унисекс, lifestyle Волумен 30L Две главни прегради за совршена организација на книги и документи Преграда за тапациран и обложен со руно за лаптоп од 15 инчи Рамен, обложен долен панел Внатрешни џебови со патент Странични џебови за шишиња Два предни џебови со патент за работи до кои сакате брзо да пристапите Рефлектирачки врвки на патентите Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Columbia Zigzag™ е унисекс ранец совршен за секој ден. Овој ранец од 30 литри има две главни прегради, мал џеб и преграда за лаптоп обложена со руно - сè што ви треба за да ги спакувате вашите работи за работа или часови. Со своето големо лого и камуфлажни модели, овој ранец ќе биде совршен додаток на вашиот урбан стил. Рамното, обложено дно на ранецот ги штити вашите вредни предмети внатре и им помага да стојат исправено за лесен пристап.
Спецификација:

 • Ранец – унисекс, lifestyle
 • Волумен 30L
 • Две главни прегради за совршена организација на книги и документи
 • Преграда за тапациран и обложен со руно за лаптоп од 15 инчи
 • Рамен, обложен долен панел
 • Внатрешни џебови со патент
 • Странични џебови за шишиња
 • Два предни џебови со патент за работи до кои сакате брзо да пристапите
 • Рефлектирачки врвки на патентите
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1
  UNSZ
  S S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE Унив.
  NS
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош