Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE U J EVERYDAY CUSH POLY CREW 3PR - 144
NIKE U J EVERYDAY CUSH POLY CREW 3PR - 144
NIKE U J EVERYDAY CUSH POLY CREW 3PR - 144
NIKE U J EVERYDAY CUSH POLY CREW 3PR - 144
NIKE U J EVERYDAY CUSH POLY CREW 3PR - 144
NIKE U J EVERYDAY CUSH POLY CREW 3PR - 144
NIKE U J EVERYDAY CUSH POLY CREW 3PR - 144
NIKE U J EVERYDAY CUSH POLY CREW 3PR - 144
Код на производ:
(DX9632-100)
NIKE

NIKE U J EVERYDAY CUSH POLY CREW 3PR - 144

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 31-35 18.5-21.5
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 34-38 21.5-24
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 38-42 24-26.5
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 42-46 26.5-30
 • XL 46-50 30-33
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 31-35 18.5-21.5
YSM
SM
S 34-38 21.5-24
YMD
MD
M 38-42 24-26.5
YLG
YXL
LG
L 42-46 26.5-30
XL 46-50 30-33
2XL
3XL
4XL
NS
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош