Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Norm
THE NORTH FACE Norm
THE NORTH FACE Norm
THE NORTH FACE Norm
Код на производ:
(NF0A5FW1NYC1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Norm

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS Унив.
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали тргнувате по градските улици или одите подалеку, унисекс капачето на отворено Тhe North Face NORM ви овозможува да внесете мала авантура во вашиот секој ден. Класичен крој кој не е премногу тесен носи максимална удобност. Рециклираната полиестерска ткаенина нуди удобност додека логото TNF го заокружува вашиот стил. Спецификација: Класично вклопување Лого на TNF Состав: Рециклиран полиестер.
Подетално

Без разлика дали тргнувате по градските улици или одите подалеку, унисекс капачето на отворено Тhe North Face NORM ви овозможува да внесете мала авантура во вашиот секој ден. Класичен крој кој не е премногу тесен носи максимална удобност. Рециклираната полиестерска ткаенина нуди удобност додека логото TNF го заокружува вашиот стил.
Спецификација:

 • Класично вклопување
 • Лого на TNF
 • Состав: Рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS Унив.
  M
  L
  ONE
  NS
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош