Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh Repeat
Детски сет
Код на производ:
(9A2988-023)
NIKE

NIKE Swoosh Repeat

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нека на вашиот мал спортист му биде топло и пријатно со Nike SWOOSH REPEAT Kids зимскиот сет за тинејџери. Вашиот тинејџер ќе биде топол, но сепак ќе изгледа кул. Еластичните манжетни на ракавиците нудат сигурно вклопување, додека логото на Nike открива кон кого се нивните наклонетост. Спецификација: Сет – капа и ракавици Ластик на ракавиците Преклопна манжетна на капчето Лого на Nike Машинско перење.
Подетално

Нека на вашиот мал спортист му биде топло и пријатно со Nike SWOOSH REPEAT Kids зимскиот сет за тинејџери. Вашиот тинејџер ќе биде топол, но сепак ќе изгледа кул. Еластичните манжетни на ракавиците нудат сигурно вклопување, додека логото на Nike открива кон кого се нивните наклонетост.
Спецификација:

 • Сет – капа и ракавици
 • Ластик на ракавиците
 • Преклопна манжетна на капчето
 • Лого на Nike
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Сет 9A2988-A96
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 9A2990-693
  1.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 9A2987-P3F
  1.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.490 ДЕН
  Помош