Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Core Pop
PUMA Core Pop
PUMA Core Pop
PUMA Core Pop
Код на производ:
(078718-01)
PUMA

PUMA Core Pop

Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV Унив.
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Разновиден и практичен, унисекс ранецот Puma Core Pop нуди многу простор за се што ви треба во текот на денот. Со едноставен дизајн, со впечатливи детали, тој е совршен за секоја пригода, без разлика дали одите на работа, факултет, патување или едноставно го поминувате денот низ градот. Што е уште подобро, овој ранец е направен од рециклирани материјали, за да се чувствувате добро како што изгледате.Спецификација: Волумен: 11l Главна преграда со двонасочна патент Преден џеб со патент Брендирани метални детали Внатрешен џеб Прилагодлив ремен за рамо Рачка за носење Постава од 150D полиестер Состав: 100% полиестер.
Подетално

Разновиден и практичен, унисекс ранецот Puma Core Pop нуди многу простор за се што ви треба во текот на денот. Со едноставен дизајн, со впечатливи детали, тој е совршен за секоја пригода, без разлика дали одите на работа, факултет, патување или едноставно го поминувате денот низ градот. Што е уште подобро, овој ранец е направен од рециклирани материјали, за да се чувствувате добро како што изгледате.
Спецификација:

 • Волумен: 11l
 • Главна преграда со двонасочна патент
 • Преден џеб со патент
 • Брендирани метални детали
 • Внатрешен џеб
 • Прилагодлив ремен за рамо
 • Рачка за носење
 • Постава од 150D полиестер
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV Унив.
  YTH
  1
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE
  NS
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 078753-01
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Помош