Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Silver Ridge™ III Ball Cap
COLUMBIA Silver Ridge™ III Ball Cap
COLUMBIA Silver Ridge™ III Ball Cap
COLUMBIA Silver Ridge™ III Ball Cap
Код на производ:
(1840071676)
COLUMBIA

COLUMBIA Silver Ridge™ III Ball Cap

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс капчето Columbia Silver Ridge™ III е функционален и стилски додаток. Едноставните бои и дискретното брендирање го прават ова капа да се носи за време на разни активности на отворено. Без разлика дали одите или тренирате, малку закривениот раб ги штити вашето лице и очи од сончевите зраци. Шест панели и прилагодлив велкро ремен обезбедуваат совршено вклопување. Страничната перфорација овозможува воздухот да помине и кожата на главата да дише. Лесен, удобен и прозрачен е вашиот сојузник каде и да одите. Спецификација: Унисекс капа 6 панели Странична перфорација Велкро прилагодување на задниот дел од главата Состав: 96% најлон, 4% еластин.
Подетално

Унисекс капчето Columbia Silver Ridge™ III е функционален и стилски додаток. Едноставните бои и дискретното брендирање го прават ова капа да се носи за време на разни активности на отворено. Без разлика дали одите или тренирате, малку закривениот раб ги штити вашето лице и очи од сончевите зраци. Шест панели и прилагодлив велкро ремен обезбедуваат совршено вклопување. Страничната перфорација овозможува воздухот да помине и кожата на главата да дише. Лесен, удобен и прозрачен е вашиот сојузник каде и да одите.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • 6 панели
 • Странична перфорација
 • Велкро прилагодување на задниот дел од главата
 • Состав: 96% најлон, 4% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош