Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Classic99
NIKE Air Classic99
NIKE Air Classic99
NIKE Air Classic99
Код на производ:
(DH2423-010)
NIKE

NIKE Air Classic99

Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV Унив.
  • 1 1
  • OSFT OSFT
  • MISC Унив.
  • 1SIZ 1SIZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
1
OSFT
MISC Унив.
1SIZ
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет DV3165-010
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет DV3165-258
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет CK5324-100
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Помош