Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Halfmoon
Код на производ:
(52859564I-390)
ICEPEAK

ICEPEAK Halfmoon

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ICEPEAK IHANA се детски ракавици за скијање, наменети за помали девојчиња. На сите им стави до знаење дека сте дел од тимот на ICEPEAK со овие ракавици. Без разлика дали ги носите додека скијате или пешачите по планина, овие ракавици ќе ве стоплат и ќе ве удобат. Ракавиците се водоотпорни, што значи дека материјалот е обработен за да одбие вода без употреба на PFC. Покрај тоа што ве штитат од навлегување на вода, тие ви обезбедуваат најдобра заштита од ветер. Благодарение на исклучителната 3M™ Thinsulate™ изолација, тие се загреваат дури и при најстудените временски услови. Спецификација: Детски скијачки ракавици за помали девојчиња Водоотпорни 3M™ Thinsulate™ изолација Состав: 100% полиестер.
Подетално

ICEPEAK IHANA се детски ракавици за скијање, наменети за помали девојчиња. На сите им стави до знаење дека сте дел од тимот на ICEPEAK со овие ракавици. Без разлика дали ги носите додека скијате или пешачите по планина, овие ракавици ќе ве стоплат и ќе ве удобат. Ракавиците се водоотпорни, што значи дека материјалот е обработен за да одбие вода без употреба на PFC. Покрај тоа што ве штитат од навлегување на вода, тие ви обезбедуваат најдобра заштита од ветер. Благодарение на исклучителната 3M™ Thinsulate™ изолација, тие се загреваат дури и при најстудените временски услови.
Спецификација:

 • Детски скијачки ракавици за помали девојчиња
 • Водоотпорни
 • 3M™ Thinsulate™ изолација
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ракавици
  Пол Деца-момчиња
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош