Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Youth Halftime Beanie
UNDER ARMOUR Youth Halftime Beanie
UNDER ARMOUR Youth Halftime Beanie
UNDER ARMOUR Youth Halftime Beanie
Код на производ:
(1375648-012)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Youth Halftime Beanie

Големини EU
Големини
Големини CM
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFC OSFC
 • OSFM OSFM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Halftime е лесна, мека и топла детска капа која ја отстранува потта од кожата. Оваа капа е она што ќе го сакате додека чекате да започне вежбањето или да се вратите во играта. Нејзината ребреста акрилна плетена ткаенина е неверојатно мека и ве одржува топло и удобно во текот на целиот ден. Материјалот од кој е направена оваа капа ја отстранува потта од кожата и многу брзо се суши. Спецификација: Детска капа Ткаенина што ја отстранува потта и брзо се суши Материјал: 100% акрилик.
Подетално

Under Armour Halftime е лесна, мека и топла детска капа која ја отстранува потта од кожата. Оваа капа е она што ќе го сакате додека чекате да започне вежбањето или да се вратите во играта. Нејзината ребреста акрилна плетена ткаенина е неверојатно мека и ве одржува топло и удобно во текот на целиот ден. Материјалот од кој е направена оваа капа ја отстранува потта од кожата и многу брзо се суши.
Спецификација:

 • Детска капа
 • Ткаенина што ја отстранува потта и брзо се суши
 • Материјал: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст Kids
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош